Udany występ polskiej reprezentacji na 38. Wojskowych Mistrzostwach Świata w Judo
19.11.2018
Reprezentacja Polski wraca z 3 medalami z 38. Wojskowych Mistrzostw Świata
w Judo, które odbyły się w brazylijskim Rio de Janeiro.
30. Bieg Niepodległości w Warszawie
14.11.2018
11.11.2018 o godzinie 11:11 w Warszawie ruszył po raz trzydziesty Bieg Niepodległości. Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości bieg miał szczególna oprawę.
Polacy podbijają Samare!
30.08.2018
Podczas 50 Wojskowych Mistrzostw Świata w pływaniu w Samarze (Rosja) reprezentacja Wojska Polskiego zdobywa 15 medali ( 6 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe), co w ogólnej klasyfikacji medalowej daje 3 miejsce.
Medale w Biathlonie na nartorolkach
30.08.2018
W ostatnich dniach rozegrane zostały imprezy mistrzowskie w biathlonie na nartolorkach. Wpierw, w dniach 18-19.08.2018 w Dusznikach Zdrój rozegrane zostały Mistrzostwa Polski, na których licznie reprezentowany był Wojskowy Zespół Sportowy we Wrocławi
Udane starty lekkoatletów na Mistrzostwach Polski Seniorów w Lublinie
25.07.2018
W dniach 20-22.07.2018 na nowym stadionie w Lublinie odbyły się 94 Mistrzostwa Polski Seniorów w lekkiej atletyce. Wśród startujących była silna grupa żołnierzy z Wojskowego Zespołu Sportowego we Wrocławiu.
Medale na Regionalnych Mistrzostwach CISM
11.06.2018
Okolice Skwierzyny już na stałe zapisały się w światku wojskowego Orienteeringu. To właśnie tam, w zeszłym tygodniu, rozegrana została trzecia edycja Regionalnych Mistrzostw CISM w biegu na orientację.
Pracujący weekend
23.05.2018
Ostatni weekend (19-20 maja) był bardzo pracujący dla żołnierzy sportowców WZS Wrocław.
Piąte miejsce KARECIŃSKIEGO w Mistrzostwach Europy
08.05.2018
W Kaspijsku ( Rosja ) zakończyły się Mistrzostwa Europy Seniorów w Zapasach. Wśród przedstawicieli stylu klasycznego znalazło się dwóch żołnierzy Wojskowego Zespołu Sportowego we Wrocławiu.

znaleziono: 26 wiadomości na 4 stronach